Zaufali nam

 • " Czekoladowa fontanna zachwyciła wszystkich naszych gości i nas samych! Efekt fontanny był powalający, a sama czekolada i przekąski były przepyszne! Wszystko było estetycznie podane i uzupełniane na bieżąco. Osoby obsługujące fontannę były dyskretne i do tego stopnia wtopiły się w gości, że przez pierwszych parę godzin sami nie wiedzieliśmy kto ją obsługuje Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanej usługi i z czystym sercem polecamy ją wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości. Wesele to najważniejszy dzień w życiu, dlatego warto go sobie osłodzić pyszną czekoladą. Ps. Spełniło się nasze marzenie, aby na naszym ślubie czekolada lała się strumieniami !!! "

  Justyna i Piotr
  Restauracja VIVA - Połomia

 • " Czekoladowa fontanna była wspaniałą atrakcją na naszem weselu! Fontanna wzbudziła zachwyt u gości, którzy bardzo chętnie z niej korzystali. Podświetlany podest oraz zestaw owoców zrobił ogromne wrażenie! Gorąco wszystkim polecamy! Naprawdę było super! "

  Karolina i Łukasz
  Restauracja Książęca - Książenice

 • " Fontanna spełniła nasze najwyższe oczekiwania! Goście byli zachwyceni smakiem czekolady i podziwiali piękny podest zmieniający kolory, a obsługa była na najwyższym poziomie! Bardzo miło nam było gościć na naszym weselu pracowników firmy, zajmujących się obsługą czekoladowej fontanny. Pozdrawiamy i raz jeszcze dziękujemy! "

  Wioletta i Markus
  Złota Iglica - Pogrzebień

 • " Różnych magików z tymi fontannami tu gościliśmy, ale czegoś tak pięknego jeszcze nie było! Niesamowita dekoracja, świetne podesty, dyskretna obsługa, po prostu super! Po raz pierwszy jest to tak zorganizowane, że o nic nie musimy się martwić! "

  Główny Kelner
  Gościniec Wodzisławski - Wodzisław Śląski

 • " Czekolada znikała w mgnieniu oka - co świadczy o jej smaku i słodyczy! Dekoracja fontanny była także zachwycająca! Nie będę się rozpisywać, fontanna jest rewelacyjna! "

  Dominika i Łukasz
  Restauracja Korona - Rybnik

 • " Jeden z naszych gości stwierdził, że na naszym weselu spełniło się jego marzenie o fontannie czekoladowej;):):) Pozostali także byli zadowoleni, w szczególności dzieci, które domagały się fontanny również drugiego dnia!! Fontannę wyróżniały od innych także efekty świetlne (podświetlany podest), które wywołały miły nastrój w tej części sali i wzbudzały ciekawość gości;) Bardzo dziękujemy za usługę, z pewnością bedziemy wszystkim polecać:) "

  Ania i Przemek
  Restauracja Pustelnik - Wisła Mała

 • " Firma Czekoladowe Doznania wykazała się pełnym profesjonalizmem w wykonaniu naszego zlecenia - doskonała komunikacja, punktualna dostawa oraz sprawne przygotowanie sprzętu. Czekoladowa fontanna była wyśmienitym dodatkiem do naszej zabawy weselnej i jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się właśnie w taki sposób urozmaicić poczęstunek dla naszych gości. Dziękujemy bardzo właścicielom firmy za osobiste zaangażowanie w dopięciu wszystkich detali na ostatni guzik. "

  Dorota i Wojtek
  Zajazd Wiśniewskich - Kraśniów

 • " Najsmaczniejsza czekolada jaką kiedykolwiek jedliśmy!!! Niebo w gębie;) Wszyscy zachwycali się nie tylko jej wyśmienitym smakiem, ale również podświetlanym podestem i fachowo przygotowanymi dekoracjami. W efekcie, choć fontanna była duża, prawie cała czekolada została spałaszowana:) "

  Agnieszka i Piotr
  Restauracja Książęca - Książenice

 • " Goście byli zachwyceni fontanną. Czekolada była pyszna a owoce świeże. Podświetlany podest stanowił dodatkowy element dekoracyjny. Pani obsługująca fontannę była miła i dyskretna. Nawet nie zauważyłam, kiedy ją czyściła i na nowo układała przekąski, ale przez cały czas całość wyglądała schludnie i efektownie. "

  Agnieszka i Łukasz
  Restauracja Arka - Jankowice

 • " Jesteśmy zachwyceni z wykonanej przez Państwa usługi! Nasi goście byli bardzo mile zaskoczeni tym, że na naszym weselu była tak superowa atrakcja! Pani, która obsługiwała czekoladową fontannę była przesympatyczna i bardzo miła! Dziękujemy jeszcze raz. Polecamy każdemu Czekoladowe Doznania! "

  Paulina i Dawid
  Resturacja Megalit - Godów

 • " Firma Czekoladowe Doznania wywiązała się należytą starannością zgodnie z zawartą umową. Czekolada wyśmienita (palce lizać), serwis bardzo dobry. Dodatkowo efekt czekoladowej fontanny dopełnił mieniący się różnymi kolorami podest. Fontanna wzbudziła wielkie zainteresowanie zarówno wśród dzieci jak i zaproszonych gości. "

  Barbara Pawlas
  Przedszkole nr 17 - Żory

 • " W maju korzystaliśmy z usług firmy Czekoladowe Doznania na naszym weselu. Zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, wszystko zorganizowane było w 100%, bardzo miła i fachowa obsługa, a prezentacja fontanny na sali rewelacja! Czekolada była przepyszna, o czym świadczy fakt, że mieliśmy największą fontannę, a czekoladki nie zostało prawie nic;) Nasi goście byli zachwyceni taką atrakcją, każdy skusił się na degustację czekolady. Polecamy współpracę z firmą Czekoladowe Doznania bo naprawdę warto! "

  Edyta i Tomek
  Contra - Wodzisław Śląski

 • " Dziękujemy firmie Czekoladowe Doznania za profesjonalną obsługę podczas imprezy Walentynkowej w Fantasy Park Rybnik. Fontanna czekolady była bez wątpienia wielką atrakcją. Najwyższej jakości były zarówno czekolada, owoce, jak i elementy dekoracyjne. Polecam firmę Czekoladowe Doznania nie tylko za wysokiej jakości produkty, dobry sprzęt i profesjonalną obsługę klienta, ale również za życzliwość, punktualność i niezwykłe zaangażowanie w wykonywaną pracę. "

  Olga Czerwińska
  Fantasy Park - Rybnik

 • " Czekoladowa fontanna to fantastyczna atrakcja weselna. Bardzo dziekujemy za profesjonalne podejście, miłą oraz dyskretną obsługę w trakcie całego przyjęcia. Serdecznie polecamy Czekoladowe Doznania wszystkim, którzy organizują przyjęcie weselne! Goście byli pod wrażeniem smaku czekolady, a my pod wrażeniem doskonalej współpracy. "

  Nowożeńcy
  Złota Iglica - Pogrzebień

Czekoladowa fontanna
Dostępni

Współpracujemy z